BİLGİSAYAR DESTEKLİ İMPLANT YAPIMI

Günümüzde artık bilgisayarların girmediği alan neredeyse kalmadı. Diş hekimliğinde yaygın olarak kullanılan bilgisayar ile diş tasarımı ve yapımı ile ilgili bilgiler almak üzere Diş Hekimi Sertaç Kızılkayayı ziyaret ettik. Kendisi bize diş kaplama ve implant uygulamalarında bilgisayar kullanımı ile ilgili güncel bilgiler verdi.

İstanbul Küçükçekmece’de bulunan kliniğinde ziyaret ettiğimiz Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya’ya bir kez daha teşekkür ediyor ve verdiği bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bilgisayar ve Diş

CAD CAM sistem olarak kısaltılan ” Computer Aided Design and Computer Aided Manifacturin” Bilgisayar destekli dizayn ve bilgisayar destekli üretim olarak türkçeye çevrili bir yer. Bu sistemde eksik dişler yerine diş köprüleri ve implant uygulamaları yapılabildiği gibi estetik diş uygulamaları daha gerçekleştirilmektedir. Üstelik CAD CAM diş fiyatları ulaşılabilir ve elde edilen ürünler de son derece hassas ve uzun ömürlü olmaktadymış. cad cam diş yaptıranlar bu işlemden son derece de memnunmuş.

O halde bu konu hakkında detaylı bilgileri alıp cad cam diş nasıl yapılır, cad cam eksik diş giderme, cam porselen diş fiyatları, cad cam diş protez fiyatları bilgilerini sizlerle paylaşalım dedik.

Bilgisayar ve İmplant Yapımı

 

Yerli implant fiyatları. Alman Bego implant
Yerli implant fiyatları. Alman Bego implant