IMPLANCE IMPLANT TÜRK MALI İMPLANT MI?

Türk Malı Implant Markaları YAZIMIZIN DEVAMI. Bu yazıda da Implance implant markası ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Türkiye’de, yerli, implant markalarından en çok uygulananlar içerisinde yer alan bir implant markası da Implance marka implantlardır. Ülkemizde implant üreten firmalarıa her geçen yıl bir yenisi ekleniyor demiştik.

Implance Marka İmplant

İmplance marka implantlar2012 yılında üretime başlamıştır. Günümüze kadar kesintisiz yerli sermaye ile hizmet vermektedir. Yerli implant markalarımızdan birisi oan implance markası Görkem Serçe tarafından AGS Medikal olarak Karadeniz’de 2012 de kurulan bir şirkettir. Hızlı bir gelişim gösteren Implance markası yurt dışına da ihraç edilmeye başlanan bir marka durumundadır. Implance firması üretim merkezi Trabzon ilimizdedir. Kaliteden taviz vermeden üretim yapma gayretlerini sürdürmektedirler.

AGS Medikal tecrübe ve teknolojik yatırımın buluştuğu bir firmadır. Ön plana çıkan ilk özelliği iyi bir servis ağı olmasıdır. Bu sayede diğer yerli implant markalarından fark yaratmaktadır.  Türkiye pazarında kalitesiyle lider konuma ulaşmıştır. Dünya pazarında da  yaygın bir kullanıcı kitlesine sahip olma çabasındadır.

Implance İmplant Sistemi

Firma araştırma ve geliştirme çalışmaları ile sektöre  yenilikçi çözümler getirme çabasındadır. Sistem, Bone Level ve Tissue Level implant alternatifleri ile her türlü endikasyona uygun, çok çeşitli çaplarda ürün gamına sahiptir.

Gold standartlarda yüzey ve dizayn özelliklerine sahip sistem, kusursuz kalitesiyle kemik dostu, cerrahi setin kullanım kolaylığı ile de kullanıcı dostu bir implant sistemidir.

En önemli özelliklerinden birisi olarak  Amerikan Federal İlaç Ajansı FDA onayı ön plana çıkmaktadır.

Implance Marka Implant Yorumu

Markalar ile ilgili yorum yapmak çok kolay değil tabi. Sonuçta emek verilerek üretilen ve izin belgelerini alan markalar. Ancak son kullanıcı olarak biz hekimlerin tercih ettiği implantlar da farklılık gösteriyor. Implance marka implant ucuz fiyatı ile tercih edilen bir implant markası. Kalite arayanlar ve hassasiyet isteyenler için tercih her zaman Alman implantlardan yana oluyorr. Tabi sadece Alman olması yeterli değil. Bego implant yılların malzeme kalitesi ve hassasiyeti ile kendini kanıtlamış bir implant mesela. Türkiye servisinin de sorunsuz olması sayesinde güvenle kullandığımız kaliteli bir implant olarak biz bego implant tercih ediyoruz.

Implance Marka Implant Fiyatları

Her zaman söylediğimiz gibi implant tedavisi yaptırırken fiyat ile değil kalite ve güvenilirlik ile yola çıkılması gerekir. Aslında ilk koşul da implantın markası da değildir. Doğru planlama sağlıklı implantın ilk koşuludur. Ekonomik olarak zorluk içerisinde olanlara ise bir miktar daha birikim yaparak kaliteli bir implant yaptırmalarını önermiştik.