Bego İmplant

İmplant markaları içerisinde en çok tercih markaları araştıran hastalar için genel bilgi vermeye çalışacağım. Öncelikle implantın markasından önce tedavinin planlama ve uygulama aşamasının önemli  olduğu bilinmelidir. Bego implant veya ITI Strauman gibi bilinen implantların dışında yüzerce çeşit implant diş markası vardır.

Türkiye’de uygulanan implantlar Alman, İsrail, Amerikan, Fransız, İsviçre ve Uzak doğu kökenlidir. Son yıllarda Türkiye’de üretimi yapımı implantlar da vardır. Hatta bu markalar Dünya pazarında ve Türkiye’de birlikte satışa sunulmuştur.

İmplant üretimi için belirli bir standart gerekir. Asgari düzeyde bu özellikleri taşıyan implantlar piyasada satış için izin alabilmektedir.

Alman İmplant Markası Bego

Ancak uzun süre araştırma geliştirme yapan ve uygulanan implantların üzerinde yeni bilimsel çalışmalar yapan firmalar daha eski firmalardır. Alman Bego firmasında diş hekimliği sektöründe uzun süredir implant üreten ve ürettiği ilk danslar ile ilgili sürekli bir gelişim içerisinde olan bilinen bir firmadır. İmplant firmaları araştırma geliştirme bütçesi olarak ayırdıkları parayı implant satış fiyatı olarak hekimlere ve dolayısı ile de hastalara yansıtmaktadır.

Hekimler ve hastalar bütün bu araştırma geliştirme giderlerini implanta verdikleri para ile öderler. Ancak araştırma geliştirmeler implantın uzun ömürlü ve kaliteli olmasını yani kullanılacak implant üzeri protezlerin de uzun ömürlü sorunsuz olmasını sağlarlar.

Bego İmplant Fiyatları

Ucuz implant markası ile pahalı implant markaları arasında çok da büyük fiyat farkları bulunmaz. Sizin için önemli olan tedavi planının doğru yapılmasıdır. İyi bir tedavi planı ile çok uzun süre kullanabileceğiniz dişlere sahip olabilirsiniz. Size uygun tedavi planı yapılabilmesi için 02126616979 dan Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya dan randevu alabilirsiniz.

Bego implant fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Telefon ile sadece randevu verebiliyoruz. Lütfen fiyat bilgisi istemeyiniz. Her vakanın zorluk derecesi farklı olduğu için fiyatları da değişebilmektedir. Genel olarak implantın 2500 liradan ucuz olmadığını bilmeniz gerekir.

Bego İmplant Yorumları

Genel olarak bakıldığında bütün implantlar birbirine benziyor. Silindirik vida şeklindeki implantlar birbirlerinden farklı olduklarını söylüyorlar. Bir de diş hekimlerine sormak gerekiyor. Bego implant yorumu almak için başarılı implant tedavileri ile tanıdığımız Sayın Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya’nın İstanbul Küçükçekmece Korudent Diş kliniğine gittik. Bego implant hakkında yorum, görüş ve düşüncelerini sorduk. Bego implant ile ilgili şikayet var mı dedik. İstanbul da en çok Bego implant uygulayan hekimlerden birisi olarak bakın bize hangi bilgileri verdi.

Bego
En iyi implant markası Bego

Öncelikle uzun yıllardır Bego implant kullandığımı belirtmek isterim. Bego markasını biz uygulamaya başladığımızda Türkiye de iki elin parmakları ile sayılabilecek kadar implant firması vardı. Şimdi yüzden fazla implant markası ile büyüyen bir sektör oldu implant sektörü. Tabi beraberinde sorunları da büyüdü diyebilirim. Kaçak ve ruhsatı olmadığı halde satışa çıkarılan ürünlerden az çekmedi insanlar. Günümüzde ürün takip sistemi ÜTS ile artık bir düzene girecek diye düşünüyoruz. İnsanlar implant yaptırmaya çekinir olmuşları artık. Yapanın anına kar kalması da ayrı bir sancımızdı tabi. Artık Piyasada bu tür kontrolsüz ürünlerin kalmayacağını düşünüyoruz. Bu sayede düzgün üretim ve ithalat yapan firmaların da önü açılmış olacak tabi. Haksız fiyat rekabetleri ile uğraşmak sanırım onlar için de çok can sıkıcı oluyordur.

Bego ile ilgili yorum yapmama gerek var mı bilmiyorum. Senelerdir sorunsuz kullandığımı duyup gelmişsiniz zaten. Ben ve hastalarım için çok iyi bir seçenek BEGO implant markası. Türkiye servis ağı da kusursuz işliyor. Malzeme bulma sorunu yaşamıyoruz. Eğitimler yeterli. Bütün ürünler kayıtlı ve standart. Servis kusursuz işliyor. Daha ne olsun.

Bego İmplant Fiyatları

üzerinde yapıldığı anda bir kapak olur. Ağızda diş eti altında iyileşme süresini tamamladığında bu kapak çıkarılır. İyileşme başlığı takılır. Yaklaşık bir hafta sonra iyileşme başlığı da çıkarılarak ölçü parçaları uygulanır ve ağız içerisinde ölçü alınır. Alınan bu ölçü diş laboratuvarına gönderilir. Bu aşamadan sonra normal kesik diş gibi işlem gören köprü yapılır.

Bego implant İstanbul

Neden Bego implant