İYİ İMPLANT

En iyi implant ile ilgili araştırma yapıyorsunuz sanırım sizde benimle aynı kafadasınız. Bir şey yaptırdığında ya en iyisini yap ya da hiç yaptırma der atalarımız. Her zaman doğru bulduğum bir sözdür. Bir şeyi kötü yapmaktan ise hiç yapmamak daha iyidir felsefesi de benim hayattaki felsefemdir.

Özellikle sağlık söz konusu olduğunda daha koşulsuz en iyisi için çaba sarf etmek gerekir. Cerrahi işlem aşamaları ile yerleştirilen implantların uzun süre havuzda hizmet vermesi istenmektedir. İstediğimiz bunca önemli ayrıntı ile birlikte aklımızın karışmaması mümkün değil tabi.

Bir şey yaptırdığında ya en iyisini yap ya da hiç yaptırma der atalarımız. Her zaman doğru bulduğum bir sözdür.

Size bu yazıda en iyi implant markası veya en iyi implant uygulayan hekim bilgisi vermek yerine, en uzun süreli ve kullanabileceğiniz implantları hangi şekilde yaptırabileceğiniz ile ilgili bilgi vermek istedim. Bu şekilde bilgilendirme yapmak şahsen daha doğru olacak diye düşünüyorum. Uzun Ömürlü bir implanttan söz etmek için, implantın hem markası iyi olmalı, hem planlaması iyi olmalı, hem de implant uygulayan hekim. Bütün bunların yanı sıra uygulanan cerrahi işlem sonrası implant ve üzerindeki protezin bakımının da iyi olması gerekir.

Forumlarda en iyi implant markası ile ilgili sadece reklam amaçlı yazılar görebildim. Demek ki implant forumlarına fazla güvenmemek gerekiyor. En iyi implant yapımı için iyi bir röntgen veya tomografi gerekli.

ÜRETİLDİKLERİ ÜLKELERE GÖRE İMPLANT ÇEŞİTLERİ

YERLİ İMPLANT

İzmir Nucleoss firması, Trabzon Implance implant, Bayrampaşa İstanbul çıkışlı yerli implantlardır. Her birisi kendi çapında reklam yapmaktadır.

ALMAN İMPLANT

Alman implant markası olarak BEGO implant göze en çok çarpan markadır. Firma olarak uzun yıllar diş hekimliği malzemeleri üretmiş olmaları daha iyi alternatiflerin bulunmaması gibi

Yerli malı Türk ün malı herkes onu korumalı.