Etiket: implant diş

İmplant yapımı Küçükçekmece

İmplant Yapımı Neden Tercih Edilir?

Adından çok söz ettiren diş tedavi yöntemi olan implant diş eksikliklerinin giderilmesinde sunni diş kökü olarak vazife görür. Bazen sabit bir köprü için bazen de hareketli bir protez için dayanak olarak kullanılır. İmplant uygulama işlemi yaygınlaşmadan önce farklı yöntemler ile diş eksiklikleri giderilmekteydi.

Geleneksel yöntemler halen uygulanabilmektedir. Ancak implant tedavisinin sağladığı avantajlar nedeni ile günümüzde eski yöntemler ile diş tedavi uygulamaları gün geçtikçe az uygulanmaktadır. İmplant yaptırmak için en büyük engellerden bir tanesi olan implant fiyatları da artık nerede ise klasik diş tedavi ücretleri kadar ucuzlamıştır. İmplant uygulaması ile yapılan dişler ile eski yöntemlerin estetik ve fonksiyonel özellikleri karşılaştırıldığında implant yaptırmak daha çok tercih edilmektedir. Aşağıya implant yaptırmak için 15 neden yazacağım.

Okumaya devam et
estetik zirkonyum diş kaplama

Nucleoss implant

Bir implantın iyi olması sadece üretildiği yer ile ölçülemez. İmplantlar medikal ürünler oldukları için satışa çıkmadan önce birçok biyolojik ve mekanik testi geçmek zorundadırlar. Nucleoss implantlar da bu aşamaları başarı ile geçip kendini ispatlamış bir impant markasıdır.

Okumaya devam et
× WhatsApp ile randevu alın